Родина

Невістка: старий і неугодна

Зінаїда Василівна дуже переживала за сина. Сильно, всією душею і дуже щиро – до сліз, до болю в серці і нападів гіпертонії. І, треба сказати, що підстави у неї були найсерйозніші.

Георгій вже майже рік жив з дівчиною. І, що найжахливіше, всерйоз подумував про весілля. Ні, зрозуміло, що в 29 років думати про сім’ю чоловіка дещо передчасно – треба пожити для себе, нагулятися, зробити кар’єру, нарешті, але трагедія була навіть не в цьому.

Фото знайдено в інтернеті

Обраницею хлопчика виявилася ледащо, вертихвістка і нечупара – абсолютно легковажна дівчина. До того ж, вона була застара для Георгія – всього на рік молодше, ніж він.

Втім, були проблеми гірше. По-перше, Машка навіть не приховувала, що дуже дорожить своєю роботою і завжди буде приділяти їй багато часу: її поважають, її цінують, її кар’єра не швидко, але впевнено йде в гору, тому вона часто затримується на роботі і мало не кожні два-три місяці мотається у відрядження. Іноді навіть у супроводі колег-чоловіків.

Машка це подобалося таке життя і змінювати її після заміжжя вона не збиралася. А одного разу навіть висловилася, що, коли у них з Гошею народиться дитина, вона буде сидіти в декреті максимум рік, а потім відразу вийде на роботу, залишивши дитину на батька (який при цих словах посміхнувся і сказав, що з задоволенням посидить в декреті) або найнявши няню. Зінаїда Василівна схопилася за серце, почувши подібну єресь, але ніхто особливо не звернув на це уваги.

Наступним пунктом було, звичайно ж, Машкино легковажність. Вона зовсім не думала про економію, про планування сімейного бюджету, про те, що спочатку треба купити що-то в будинок, щось потрібне і корисне, а витрачала гроші на дурниці: то помаду собі нову купить, то Гоше дорогущий шарфик (третій за рахунком – модно, каже, обновка до нового сезону), то на якусь екскурсію тягне, то на якусь “прем’єру”, а то й зовсім на якийсь незрозумілий “лазертаг”.

До неї Гоша ніколи не цікавився подібними дрібницями був хорошим, серйозним хлопчиком, ніколи гроші на вітер не кидав. А Машка? Ну ось пустоголовая і є! Якщо в будинку щось купувати – так знову нікому не потрібну фігню – то підіб’є Гошу скинутися з їх зарплат і купити мультиварку, або (соромно і сказати-то!) – посудомийку! Рук, чи що немає – посуд вимити? А Гошка радіє, наче іграшку купили нову.

Фото знайдено в інтернеті

Але навіть не це було найжахливішим. “Дзвіночки” почалися майже відразу, як вони стали жити разом. “Ми сьогодні з Манею в кафе йдемо – обидва з роботи пізно прийдемо, вечерю готувати не хочеться”, “Я не можу до тебе приїхати – ти мене не попередила заздалегідь, я вечерю готую, а то у Мані фітнес”, “Ні, мамо, у вихідні ми зайняті, вирішили генеральне прибирання зробити разом”.

Зінаїда Василівна навіть не могла уявити собі, коли саме втратила сина – наче ріс у нормальній сім’ї порядних людей. Приклад батьків завжди був перед очима: обоє працювали, але прибирання-прання-готування – це завжди було чисто жіночими обов’язками. Батько міг полагодити кран, але мити тарілки або варити кашу? Та після такого вона б чоловіка відразу перестала поважати. Як можна мужику так себе принижувати?

.І це розпуста у сина ще до офіційної реєстрації діється, а що потім буде? Зовсім Машка йому на шию сяде? Якщо зараз прибираються разом, а готують по черзі, то як поставлять штамп, взагалі будинком займатися перестане? А дитина народиться? Теж на чоловіка повісить?

Зінаїда Василівна не могла зрозуміти, в кого Гоша виріс таким слабаком і тюхтієм, та ще, здається, і розумом не блищить – хіба можна так жінку розпускати? “Мама, я люблю її і ніколи ще не був такий щасливий!” – заявив якось Гошка, а у Зінаїди Василівни навіть тиск підскочив – він щасливий ЗАРАЗ? Він щасливий З НЕЮ???

І ось звістка – вони вирішили одружитися. Зінаїда Василівна була в жаху. Вона весь цей рік соромилася подружкам в очі дивитися, коли вони її про сина запитували – тільки безнадійно махала рукою і приречено зітхала: “Сподіваюся, це ненадовго.”, а тепер – весілля.

“Кістьми ляжу, але цього весілля не допущу. Щоб єдиний син одружився на ледарці і нечупара? Не бувати цьому!” І Зінаїда Василівна почала обмірковувати план порятунку сина.

Закінчення історії .

Related posts

Leave a Comment