Цікаво

Скотч усьому голова: 5 геніальних способів використання у побуті, про які варто дізнатися

Іноді при вирішенні різних побутових проблем можуть допомогти знайомі речі, такі як, наприклад, скотч дуже універсальний матеріал! З його допомогою відремонтувати зламані предмети не складе труднощів. Однак, чи доводилося вам застосовувати його не тільки для ремонту? Ми з блогом shashlichok.org.ua покажемо п’ять несподіваних застосувань скотчу у побуті.

  1. Як очистити темні поверхні від вовни

Власники вихованців погодяться, що шерсть улюбленця часом виявляється не лише на одязі, а й на меблях, і навіть у закритій шафі. Погодьтеся, чистити все це – не найлегше завдання. А коли котячі волоски виявляються на щойно одягненій сорочці … Тут допоможе скотч! Варто відрізати невеликий шматочок стрічки, а потім видалити зайву вовну, прикладаючи скотч клейкою стороною до забрудненої поверхні.

Скотч усьому голова: 5 геніальних способів використання у побуті, про які варто дізнатися

  1. Відміряємо ложку борошна без гірки

У тісто потрібно додати кілька ложок борошна без гірки? З цим впорається і ніж: досить прибрати надлишки борошна з ложки його тупою стороною. А що робити, якщо ножа під рукою нема? Виручить скотч: треба відміряти невеликий шматок стрічки, потім зігнути кілька разів. Таким щільним відрізком скинути зайве дуже просто.

  1. Як застебнути замочок на браслеті

Браслет – ніжний аксесуар, здатний наголосити на будь-якому образі. Але невеликий замочок на браслеті завдає чимало незручностей у спробах застебнути його. Щоб заощадити час та нерви, використовуйте скотч. Потрібно відрізати маленький шматочок, який допоможе прикріпити кріплення замку до зап’ястя. Тепер, щоб застебнути замок, вам залишиться лише підтягнути край браслета з гачком, і справа зроблена.

  1. Даємо старому розпатланому шнурку друге життя

Нові шнурки у взутті легко зав’язувати – цьому сприяє наконечники із пластмаси або металу. Вони скріплюють кінці шнурків, дозволяючи без особливих зусиль просувати кінці шнурків в отвори взуття. А що, коли цього наконечника немає, і шнурок розтріпався? “Оживити” річ допоможе скотч: потрібно відрізати невеликий шматок стрічки і обмотати їм місце, де раніше був наконечник, щоб знову скріпити кінці тканини. Готово, шнурувати взуття знову зручно.

Скотч усьому голова: 5 геніальних способів використання у побуті, про які варто дізнатися

  1. Як просвердлити отвір по висоті шурупа

Часто доводиться стикатися з необхідністю просвердлити в стіні отвір для шурупа так, щоб він точно підійшов по довжині. Просто прикладіть шуруп до свердла та маленьким шматочком скотчу відзначте на свердлі необхідну довжину. Тепер, коли ви свердлитимете, цей індикатор дасть зрозуміти, коли варто припинити роботу.

Ці п’ять способів застосування скотчу в побуті – мала частина безлічі справ, у яких скотч стане незамінним помічником. Варто лише виявити фантазію і трохи кмітливості – і ваше життя стане яскравішим!

Related posts

Leave a Comment