Цікаво

Як випрати зимову куртку?

У періоди холодів, льоду та снігу немає нічого прагматичнішого та зручнішого, ніж тепла куртка! Але для того, щоб куртка пережила всю зиму, а може, і ще одну, вам потрібно правильно доглядати її. Ми знайшли кілька цінних порад про те, як чистити зимову куртку вдома, щоб вам не доводилося витрачати час і гроші на прання. Більше домашніх лайфхаків дивіться тут https://goncharyk.com.ua/archives/category/lajfxaki.

Як випрати зимову куртку?

Як випрати зимову куртку в пральній машині

  1. Закрийте блискавку та гудзики перед кожним пранням. Якщо ваш пальто має внутрішню підкладку, зніміть її, якщо це можливо. Згодом виверніть куртку навиворіт.
  2. Чистіть куртку незалежно від інших предметів одягу
  3. Завдайте лише рідкий миючий засіб для прання делікатних тканин. Не використовуйте порошок, а також додайте пом’якшувачі тканини, оскільки вони можуть залишити плями.
  4. Виберіть найбільш делікатний режим у пральній машині з низькою температурою та повільним віджиманням. Насправді найкраще випрати куртку в холодній воді, її слід прополоскати два або три рази.
  5. Під час прання зимової куртки дуже важливо не пошкодити її внутрішній шар. Щоб уникнути цього, помістіть спеціальні пральні кульки або звичайні гумові кульки або тенісні м’ячі у пральну машину.
  6. Сушіння куртки повинно проводитися природним шляхом провітрювання або підвішування в приміщенні, що провітрюється. Найкраще уникати нагрівальних приладів.
  7. Ваша куртка може висохнути понад добу. Ви можете прискорити процес, просто «струшуючи» його час від часу. Після застосування всіх цих порад ваша куртка має виглядати як нова.

Related posts

Leave a Comment