Спорт

Схема жіросжіганія, яка підійде всім! Знищуємо жирові складки!

Сьогодні я вам розповім, як проводити хорошу жиросжигающую тренування, і як взагалі будувати план по жиросжигающие тренуванні для будинку, для залу або для турніків, неважливо де, просто є дуже класна схема, і ви можете її використовувати де завгодно. Я думаю, що кожен із вас думає про те, як зробити так, щоб відсоток жиру в вашому тілі дуже швидко знижувався. Перше, що потрібно зробити, ви напевно здогадуєтеся, обмежити кількість калорій за добу, а друге – потрібно більше рухатися.

жиросжигающая тренування

Я вважаю, що ідеальна тренування – це поєднувати кардіо і кругову тренування в різних силових вправах зі середніми та легкими робочими вагами, тобто потрібно починати, на мій погляд, з кардіо, можна зробити кардіо в середині або в кінці. На мій погляд, м’язи повинні кардинально змінюватися в круговій тренуванні. Припустимо, деякі роблять різного роду віджимання поспіль, різного роду підтягувань і тренування біцепсів поспіль, але з точки зору жіросжіганія – це не годиться, тому що ви виснажуєте енергію з одних і тих же м’язів, а в цих м’язах енергії замало, і робота в цих м’язах не дуже продуктивна, а якщо м’язові групи міняти, то ви в однієї м’язової групи закінчуються енергію, приступаєте до другої, потім до третьої, і поки доходите там до останньої, повертаєтеся до першої, в першій вже енергія практично відновилася, а звідки береться ця енергія? – З вашого тіла, зайва та сама, яка дозволяє відсотку жиру зменшуватися. Так от, м’язи потрібно змінювати, в круговій тренуванні повинні бути всі різні м’язові групи, вправи повинні бути базового характеру.

Моя ідеальна схема для жіросжіганія, яка підійде всім:

1. Вправа толкательного типу.
2. Тягового типу.
3. Вправа на ноги.
4. Вправа на кор.

Хвилина відпочинку, а потім знову 4 цих вправи, і так 4 кола, потім знову пробіжка. Якщо ви зробите кардіо в середині тренування, то це буде добре, а потім ще 4 вправи, після яких може бути ще одна пробіжка, або можна тільки на початку і в кінці зробити пробіжку.

Першою вправою може бути: віджимання на брусах, віджимання від підлоги, жим штанги або гантелей, армійський жим і т. д. Обирайте будь-яку вправу на смак і виконуйте в такій кількості повторень, щоб як мінімум 50% потенціалу, 50% повторень від максимуму ви зробили.

віджимання від підлоги з різною постановкою рук

Вправи тягового типу – це підтягування різними хватами, тяги штанги в нахилі, тяга гантелей, тяга верхніх блоків, кількість повторень має бути в районі 12-15, але, припустимо, якщо ви 8 разів подтягиваетесь, то нехай буде 8.

можна так само робити тягу на брусах

Вправа на ноги – це присідання, випади, або румунська тяга. Робіть в районі 30 повторень.

випади я роблю до 45 повторень

Вправа на м’язи кора, я найчастіше роблю підйоми ніг на перекладині, або на брусах, ви так само можете робити скручування на підлозі, на тренажері, на лавці.

підйоми ніг на брусах

Загалом, я тренуюся так: пробігаю коло навколо озера, роблю 4 кола з 4 вправ без відпочинку, між колами 1 хвилина відпочинку, потім знову пробіжка навколо озера і ще 4 кола інших вправ, знову толкательное, тягове, присідання і вправи на прес і остання пробіжка. І ось таку схему можна застосовувати де б не були: вдома, в залі, або ж на турніках.

Related posts

Leave a Comment