Цікаво

Біль у шиї: чим вона викликана і як швидко її позбутися?

Біль у шиї – дуже неприємна недуга. Це викликано напругою м’язів чи проблемами із шийними хребцями. Тривалий час, за комп’ютером, відсутність фізичної активності часто посилюють проблему. Поганий стан цього відділу хребта не можна недооцінювати, бо, хоч він і короткий, його біль заважає нам функціонувати. Відповідна профілактика може врятувати нас від болісних страждань. Пам’ятайте, що біль може означати більш серйозні захворювання, яких важко позбутися. То що ж викликає біль у шиї? Як ефективно захиститися від нього? Коли нам слід турбуватися? Читайте все про здоров’я перейшовши за посиланням. 

Чи небезпечний біль у шиї?

Багато хто з нас відчуває біль у ділянці шийки матки. Він може виникнути через перевантаження шийних хребців, недостатню рухливість, неправильне положення сидячи на роботі, сну на незручному ліжку і навіть стресу. Біль, що викликається, впливає на повсякденну роботу і заважає вам виконувати багато дій. Що супроводжує хвору на шию? Насамперед скутість рук і кінцівок і неможливість рухати головою.

Біль у шиї: чим вона викликана і як швидко її позбутися?

Причини болю у шиї

Біль у шиї – наслідок напруги м’язів шиї та перевантаження хребців у верхньому відділі хребта. Що їх спричиняє? Насамперед неправильна постава при сидінні. До того ж дуже багато часу витрачається на пасивний відпочинок, що послаблює м’язи шиї. Біль також може бути наслідком впливу холоду на цю частину тіла – сидіння на протягу або керування автомобілем з відкритим вікном викликають подразнення коренів, тобто нервових закінчень, що проявляється в їх несправності.

Офісна робота та біль у шиї

Офісна робота не сприяє хорошому стану нашого хребта. Найчастіше він не обслуговує верхній сегмент, розташований біля потилиці. Восьмигодинна робота за комп’ютером може здатися не стомлюючою для всіх, але вона змушує організм перевантажуватися та застоюватися. Ми завдаємо собі найбільшої шкоди, коли не підлаштовуємо робоче місце під своє тіло. Стілець повинен бути відповідної висоти, щоб монітор не розташовувався надто низько. В іншому випадку ми нахиляємось, що в кінцевому підсумку може призвести до дегенеративних змін. Ергономіка роботи повинна йти пліч-о-пліч з достатнім відпочинком. Найкращий спосіб позбутися болю в шиї – прості вправи, які можна виконувати навіть за письмовим столом.

Чи небезпечний біль у шиї?

Якщо ми відчуваємо біль у шиї лише зрідка, не варто хвилюватись. Слід посилити пильність, якщо ця недуга супроводжує нас щодня і домашні методи не допомагають у подоланні недуг. Тоді варто звернутися до фахівця, який розпізнає причини болю та намагатиметься ефективно його усунути. З цією метою слід провести серію тестів, щоб полегшити це завдання.

Біль у шиї: чим вона викликана і як швидко її позбутися?

Як позбутися болю в шиї?

Якщо у вас болить шия, спробуйте натуральні засоби позбутися неприємної недуги. Насамперед, дайте собі час розслабитися. Теплий компрес або гаряча ванна з додаванням олії чебрецю або лаванди допоможуть розслабити м’язи. Якщо біль не проходить, можна нанести на шию мазь, що зігріває, і спробувати помасажувати. Якщо ці методи не допомагають, варто звернутися до знеболювальних та протизапальних засобів.

Як уберегтися від болю у шиї?

Щоб не мучитися від болю в шиї, варто не випробувати. Як? Насамперед, давайте почнемо з правильного відношення. Сидячи чи ходячи, тримайте голову прямо. Також важливо оберігатися від холоду. Особливо не рекомендується залишатися на протягах. Також варто подбати про хороший спальний матрац (бажано твердий) і зручну подушку, яка не перевантажуватиме м’язи шиї.

Related posts

Leave a Comment