Родина

Комедійний турецький серіал “нова невістка”.

Всім привіт. Сьогодні мова піде про веселому турецькому серіалі “Нова невістка”. Він вийшов на екрани в 2017 році.

У серіалі розповідається про дівчину Беллі і молодого хлопця Хазарі. Вони познайомилися в Стамбулі під час навчання. Дуже полюбили один одного і одружилися нікому не сказавши.

Дівчина з сучасної сім’ї, її мати з Іспанії, а батько – турок. Вона виховувалася в достатку, її пестили і плекали. Белла – розумна, добра, чуйна, наївна, красива, завжди готова прийти на допомогу.

Хлопець з села, де ще живуть за старими традиціями, які прищеплювали йому з дитинства.

У Стамбулі у них була чудова життя, повна любові і взаєморозуміння. Але ось навчання закінчилася і довелося їхати. Звичайно ж, хлопець забрав її до себе на батьківщину.

Тут дівчину чекає маса випробувань, адже у батька хлопця цілих три дружини! Це означає цілих три свекрухи! Жінкам абсолютно не сподобалася нова невістка і вони відчувають дівчину даючи їй різні важкі завдання. Дівчина нічого не вміє робити, але вона так любить свого чоловіка, що намагається догодити його сім’ї і не хоче нікого засмучувати. Їй доводиться жити по старим традиціям і пройти не мало випробувань. Як жінки не прагнуть, щоб дівчина втекла, у них нічого не виходить.

Легка, весела, добра комедія. Багато комічних моментів, є над чим посміятися. Виглядає з цікавістю, піднімає настрій, щирий, зворушливий, смішний сімейний серіал. Ще цей серіал раджу подивитися тим, хто цікавиться культурою і традиціями Туреччини. Тут, хоч і в комічній формі, але можна побачити проблеми жінок з якими все ще доводиться стикатися в деяких країнах. Багато красивих і мальовничих місць.

Читайте про інші серіали:

Російські:

“Маршрути любові” –

“Батьківське право” –

Турецькі:

“Жорстокий Стамбул” –

“Доленосний будинок” –

“Улюблене минуле” –

Більше серіалів у мене на каналі. Дивіться і підписуйтесь)

Related posts

Leave a Comment