Зовнішність

Масаж апоневрозу голови для молодості особи і від головних болів

Багато здивуються, але зморшки на лобі, поплывшее вниз обличчя, навислі брови і віки, набряки, рідкісні волосся – це зовсім не вікові зміни. А результат проблем з сухожильних шоломом голови.

Доброго дня! Мене звуть Ганна Комарова. Мені 45 років і я тренер з гімнастики для особи. На каналі розповідаю про природні методики встановлення особи і способи вести здорову і активне життя після 45+

Так, вам не потрібні уколи і операції. Вам потрібен глубокотканный масаж апоневрозу голови, і ви зможете допомогти своєму обличчю вдома самостійно. Але щоб привести сухожильний шолом в порядок, часто радять потягати себе за волосся. Насправді немає.

1. Як все влаштовано

Апоневроз голови – це довге, що проходить через всю голову сухожилля, воно буквально сидить на голові, як шапочка на маківці.

Але апоневроз – це тільки частина дуже важливої м’язи нашого обличчя – лобово-потиличній.

У просторі лобово-потиличній м’язи лежить ДУЖЕ БАГАТО судин, нервів і лімфовузлів. Через сухожильну кріплення з апоневрозом пов’язані скроневі і вушні м’язи. Потім все сплітається в єдину шапочку через загальну фасцію. І стан окремих м’язів сильно впливає один на одного, тому працювати тільки з апоневрозом недостатньо. Подивіться слайди

Тут ви бачите апоневроз голови, як сухожилля, він відзначений білим

2. Що відбувається з особою, якщо з лобово-потиличній м’язом все погано.

З часом апоневроз стає жорстким, нерухомим і тугим.

Коли що-то в нашому тілі стає жорстким, тугим і нерухомим, то залипання фасцій у цій області буде більше, нерухома і спазмований м’яз буде пережимати будь судини, що знаходяться поруч, рух рідин буде порушено. Це і є СТАРІННЯ.

Жорсткий, нерухомий апоневроз і гипертонусная лобно-потиличний м’яз – це негарний колір обличчя, сухість і кисневе голодування шкіри (проблема артеріального припливу), синюшно-бордовий колір особи (проблема венозного відтоку), набряки (проблеми лімфатичного відтоку). А так само це порушення мозкового кровообігу, коливання тиску, експрес-резорбція кісток черепа, погіршення росту волосся.

Валики на потилиці, потиличні головні болі і набряки – ознака гіпертонусу потиличної м’язи.

Яскраві горизонтальні зморшки на лобі, пухкий набряковий лоб, набрякле міжбрів’я і надбровье, набряклі очі і брови нависають, головні болі в області чола – спазмирована м’яз лоба.

Глибокі зморшки на лобі і асиметрія – проблеми з тім’яною частиною апоневрозу. Гусячі лапки, особливо довгі – проблема з скроневою областю. Зморшки біля вуха, поплив овал, нечіткий кут щелепи – проблема з областю за вухами. В цілому особа пливе вниз, заломи і зморшки стають глибшими.

3. Робимо масаж апоневрозу голови

Що ж, давайте приступимо, це не складно. Вам знадобляться тільки руки.

Крок 1. Розвантажуємо шию. Закиньте обидві руки за спину і промассируйте все, до чого зможете дотягнутися. Трохи відкиньте голову назад, зберіть вертикальну м’язову складку по задній поверхні шиї лівіше або правіше хребта і м’яко промассируйте її. Повторіть з іншого боку. По остистих відростках хребта нічого масажувати не потрібно. Прокатайте м’ячиком, верхню частину спини можна опрацювати фітнес-ролом. М’язи можуть бути тугими і болючими, біль не більше 5 з 10!

Крок 2. Працюємо з м’язами потилиці. Нахиліть голову назад так, щоб на потилиці утворилася складка. Візьміть її і прокатите вгору, поки не упретеся в сухожилля. Зробіть це посередині, ліворуч і праворуч. Якщо робите такий масаж перший раз, то можливо, що складку прокатати не зможете, просто рухати руками, як виходить. Обов’язково прокатайте м’ячиком.

Крок 3. Працюємо з скроневим м’язом. Зберіть м’язовий валик біля скроневої ямки, прокатите його по діагоналі до верхівки, потім просто вгору, потім назад за вухо. Котіть складку поки вона так само не упреться в сухожилля. З першого разу теж можуть виникнути труднощі, тоді просто промассируйте м’язи пальцями. Прокатайте м’ячиком. Нагадаю, що м’язи можуть бути болісними, не допускайте біль більш ніж 5-6 з 10!

Крок 4. Працюємо з вушними м’язами. Промассируйте добре саме вухо, потім фалангами пальців промассируйте область за вухом, прокатайте маленьким м’ячиком.

Крок 5. Розвантажуємо апоневроз. Спочатку прислухайтеся до відчуттів. Зараз ви повинні відчути, що з голови зняли тугу шапку, а в районі верхівки тепло і забігали мурашки – ви просто прибрали напруга м’язів, що оточують апоневроз.

Промассируем сам апоневроз, і почнемо з лінії росту волосся. Пальцями обох рук назустріч один одному зберіть складку і розімніть круговими рухами. Пройдіть так ВСЮ голову, можна двічі. Чоловіки можуть приділити особливу увагу області залисин. А ось тепер візьміться за волосся і посувайте апоневроз вперед-назад, вліво-вправо, зробіть скручування по діагоналі. Поставте пальці за вуха, як граблі, упріться в тканини і зробіть щільне, глибоке проглаживание до верхівки 2-3 рази. Так само всю поверхню голови прокатайте м’ячиком.

Готово! Голова не болить, очі розкрилися, лоб став вищий, особа підтягнулося, приємне тепло і розслаблення по всій поверхні голови – ось підсумок нашого вправи. До речі, є таке відео у мене на каналі.

Для закріплення ефекту раджу опрацьовувати і спину, задню поверхню ніг і стопу, так як всі ці зони, як і лобно-потиличний м’яз, є однією структурою – задній поверхневої м’язової ланцюгом.

Всі! Бажаю вам відчути всі принади цього масажу. Не забувайте ставити і ділитися досвідом в коментарях!

Related posts

Leave a Comment