Зовнішність

Яка повинна бути міміка обличчя, щоб рано не з’являлися зморшки?

Мімічні зморшки є проблемою кожної представниці прекрасної статі, що досягає певного віку. Вони можуть виникнути в різних частинах особи і істотно зіпсувати привабливість. На сьогодні існує величезна кількість способів, що допомагають впоратися з такою проблемою. Наприклад, естетична медицина, косметичні засоби і народні рецепти, проте краще звернути увагу на профілактичні заходи, що дозволяють запобігти такий неприємний момент.

Причини виникнення мімічних зморшок

Щоб уникнути передчасного утворення мімічних зморшок, варто звернути увагу на фактори, що сприяють їх виникненню.

1. Надмірно активна міміка, що актуально для тих, хто занадто бурхливо висловлює свої емоції.

2. Регулярні стреси і перенапруження призводять до того, що в кров потрапляє величезна порція адреналіну та активних біологічних речовин, після чого відбувається виснаження тканин із-за нестачі кисню і відповідно, виникає судинний спазм, змушує максимально часто скорочуватися м’язові волокна на обличчі.

3. Прямий вплив променів ультрафіолету вкрай несприятливо позначається на структурі клітин шкірного покриву, особливо на обличчі, і це призводить до накопичення патологічно змінених колагенових і еластинових волокон. Як наслідок, відбувається зниження еластичності, підвищується схильність до сухості і ламкості кровоносних судин.

4. Мімічні зморшки виникають із-за підвищеної сухості шкірного покриву, а утворення такої проблеми сприяє неякісна вода, вплив електромагнітних хвиль і перебування в місцях з забрудненим повітрям.

5. Порушений метаболізм.

6. Порушення гормонального фону.

7. На шкіру негативно впливають захворювання шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи.

8. Часті дієти.

9. Різке схуднення.

10. Неправильний спосіб життя з порушенням режиму сну і відпочинку.

11. Шкідливі звички.

12. Відсутність гігієни.

13. Застосування неякісної косметики.

Як звички впливають на виникнення мімічних зморшок

У кожної представниці прекрасної статі є своя манера спілкування, поведінки в певних ситуаціях і навіть зміни міміки, які можуть стати причиною передчасного появи дрібних зморшок на обличчі.

1. Самими першими зморшками, які з’являються, вважаються “гусячі лапки”, які утворюються біля зовнішнього куточка ока і виникають вони у тих, хто постійно мружиться, особливо на сонці і при короткозорості, ігноруючи або звичайні сонцезахисні окуляри.

2. Появі зморшок в області носогубного трикутника сприяє така шкідлива звичка, як куріння або притиснення губи при здивуванні або невдоволення.

3. Зморшки на лобі й переніссі більш глибокі щодо інших і вони з’являються у любительок морщити лоб при вираженні різних емоцій, наприклад, тривоги, напруги, стурбованості і не тільки. Косметологи вважають, що можна самостійно навчитися керувати цією групою м’язів, щоб уникнути неприємних наслідків.

У середньому, досить місяця старанних тренувань, щоб зробити зморшки менш вираженими, для чого варто відвідати косметолога, який навчить декільком простим вправам. На жаль, далеко не рідкість, що деяким жінкам доводиться неприродно довго посміхатися з-за особливостей своєї професії, а це стає причиною сильного перенапруження м’язових волокон. Якщо не проводити їх періодично розслаблення, то незабаром виникнуть глибокі зморшки в області куточків рота і на щоках.

Профілактика омолодження

Щоб скорегувати мімічні зморшки або повністю запобігти їх утворення, варто звернутися до професіонала в області косметології, який зможе не тільки виявити дефекти або схильність до них, але і ознайомить з різними вправами, що дозволяють зберегти молодість на більш тривалий час. Іншими словами, комплекс занять називається фейсбілдінг, і він включає в себе 5 етапів.

1. Щоб усунути зморшки з чола, потрібно притиснути подушечками пальців чоло, причому так, щоб безіменні пальчики були на бровах. Далі потрібно спробувати підняти брови руками, а м’язами слід намагатися чинити їм опір. Найголовніше – дотримуватися обережності, виключаючи пошкодження шкірного покриву.

2. Для видалення зморшок в області носогубного трикутника потрібно надути губи і постаратися максимально щільно стиснути їх між собою. Ті складки, які утворюються біля верхньої губи і носа сильно притискають пальцями і акуратно розгладжуються.

3. Складки, як вже було сказано, можуть виникнути і на щоках, а щоб від них позбутися, потрібно притиснути подушечками пальців куточки рота, після чого сильно постаратися посміхнутися, не розмикаючи губ, максимально напружуючи м’язи в області нижньої частини обличчя. Іншими словами – потрібно спробувати посміхнутися не посміхаючись.

4. Щоб запобігти складки біля очей і під ними, потрібно двома середніми пальцями акуратно притиснути зовнішні куточки очей і поступово закривати і відкривати очі, напружуючи м’язи в цій області. Бажано робити мінімум 5 повторень, але чим більше, тим буде краще.

5. Нерідко представниць прекрасної статі турбує друге підборіддя, і для корекції контуру шиї і овалу обличчя потрібно напружувати м’язи на шиї і при цьому, не розмикаючи щелепи сильно відтягнути нижню губу вниз.

Мімічні зморшки є природним етапом поступового старіння шкірного покриву на обличчі, а також вони відображають емоції людини і його спосіб життя. Щоб виглядати молодо навіть в зрілому віці, потрібно постаратися стежити не тільки за харчуванням і режимом дня, але і за тим, яка міміка виникає на обличчі.

По численним дослідженням було виявлено, що якщо постійно жмуритися, посміхатися, а також хмуритися або навпаки – дивуватися, то можна стати володаркою такого неприємного дефекту. Саме тому, косметологи рекомендують постійно тримати під контролем ці емоції і не забувати про регулярне розслаблення м’язів, щоб уникнути зайвої напруги і неприємних наслідків, до яких воно призводить.

Related posts

Leave a Comment