Рослини

Які кімнатні рослини вирощую з насіння

Ласкаво просимо на канал всім хто захоплюється вирощуванням кімнатних рослин! Ми звикли купувати вже дорослі кімнатні рослини в горщиках для прикраси будинку, але багато квіти або рослини з красивим листям можна виростити з насіння.

Місяць тому я посіяла кілька видів екзотичних кімнатних квітів () і декоративно-листяних рослин . Все насіння, процес посіву докладно описала з

Насіння кімнатних рослин

Глоксинію сіяла як петунію, дотримуючи всі правила посіву дрібних насіння, перші сходи з’явилися через 7 днів, на 9 день – 4 паростка з 5 насінин. Це хороший результат. Догляд за найменшими сходами глоксинії вимагає уваги і обережності. Через три тижні рослини вже утворили пару справжніх листочків, але вони ще малі для пересадки в окремі горщики.

Сходи глоксинії у віці 3 тижні

Пасифлора проросла досить швидко, на 10-й день з 5 насінин – 3 паростка. Через три тижні сіянці пасифлори вже утворюють третій справжній лист, виглядають міцними.

Пасифлора у віці 3 тижні

Жакаранда мимозолистная проросла на 12-й день, з трьох насіння – один паросток. Через 2,5 тижні росток вже сформував п’ятий невеликий ажурний листочок.

Жакаранда через 2,5 тижні після проростання

У коментарях багато писали про свій досвід вирощування жакаранди. Спасибі всім за відгуки, сподіваюся, ваш досвід стане мені в нагоді, так як я тільки знайомлюся з цим екзотичною рослиною.

Фікус священний дав основна кількість сходів через два тижні після посіву. Насіння було дуже багато, але з’явилося лише 11 паростків. Маленькі фікуси ростуть добре, вже сформували два справжніх листочка, через пару тижнів буду пікірувати в невеликі горщики.

Фікус священний

Нолина відігнута була посіяна по інструкції поверхнево, хоча насіння досить великі. Через два тижні одне насіннячко проклюнулося, але з’явився дзьобик пішов углиб, чекаю все тижні, а паростка поки немає. Буду чекати, коли нолина повноцінно проросте.

Нолина – процес проростання насіння

На жаль браухиния (орхідейне дерево) і шеффлера через місяць не дали сходів. Куплю насіння ще раз і спробую перед посівом попередньо замочити насіння з яким-небудь стимулятором (в цей раз сіяла всі сухими насінням без замочування і препаратів).

Дорогі друзі, залишайтеся зі мною! Через кілька місяців, я знову опублікую

Related posts

One Thought to “Які кімнатні рослини вирощую з насіння”

  1. Анастасія

    Ще багато цікавого про кімнатні рослини знайшла тут https://pyrogiv.kiev.ua.

Leave a Comment