Спорт

Як залишатися у формі після 50? Поради зірок, які тримають форму

Якщо набиратися досвіду, то у тих, хто знає, про що говорить на практиці, а не в рамках одвічної теорії. Шевців без чобіт вистачає, так що не варто звертатися увага на товстих дієтологів, неповоротких фітнес-тренерів і бізнес-коучів без єдиного підприємства в біографії.

Найцікавіше в цьому плані дивитися на знаменитостей. Тих, які завжди на виду і будь-які огріхи в режимі яких, відразу стають надбанням широкої публіки. Особливий інтерес – актори і спортсмени в зрілому віці, які продовжують триматися у відмінній формі.

Якщо брати звичну всім нам мотивацію, то ці люди вже всім все довели і досягли величезних висот. Вони можуть розслабитися, нічого не робити і отримувати “дивіденди” від ударної молодості. До речі, є багато селебріті, які так і роблять. Спортсмени “на пенсії” відпускають цілком помітні животики, а вчорашні герої бойовиків починають зніматися в ролях домосідів або рафінованих представників вищого світу.

Але ж не всі так!

Є ціла плеяда акторів і спортсменів, які “тримають удар” до останнього і навіть у поважному віці стежать за своєю фігурою і здоров’ям. І зовсім неважливо, якими ресурсами володіють ці люди, адже багато сильні світу цього виглядають жахливо вже в 40-50 років. Герої цієї статті – хлопці, які, я впевнений, будуть займатися своїм здоров’ям навіть без засобів до існування. І вони дадуть сьогодні кілька порад тим, хто готовий жити довго і добре.

Потрібна вірна мотивація

Ферріньо пішов восьмий десяток, але не збирається йти на спокій! | Фото: upi.com

70-річний зірка бодібілдингу, голлівудський актор і головний суперник по Арнольда Шварценеггера Лу Ферріньо знає, як тримати себе у формі, незважаючи на вік. Літній спортсмен упевнений, що потрібен особливий рівень мотивації для занять собою. Треба розуміти, що іншого шляху у людей просто немає. Або ви рухаєтеся, або починаєте в’янути. Твердження, що рух – це життя краще всього відчувається саме з роками. Ферріньо також проводить паралель між спортом і успіхом у будь-якій сфері життєдіяльності. Це актуально в будь-якому віці. Адже спорт – найпростіша модель досягнення будь-яких цілей.

Усвідомте, що без активного способу життя ви довго не проживете і полюбите свою активність.

«Немає жодних законів! Не думайте, що з віком життя стає гірше. Насправді, якщо будете грамотно тренуватися, то будете почувати себе чудово», – заявляє Френк Грілло. Актор, який у 57 років виглядає трохи старше 30.

Тренуйтеся не тільки для тіла!

Мені здається до хлопця, якому вже майже 60, але він тримає таку форму, варто прислухатися! | Фото: menshealth.com

А це думка з вуст популярного музиканта Ленні Кравіца. Рок-зірці 57 років, а він продовжує підкорювати серця красунь і скакати по сцені, як заведений. В одному з інтерв’ю адепт соулу та фанку розповідав, що досі тренується 5-6 разів у тиждень. За словами виконавця, тренування не тільки навантажують його м’язи, але і очищають розум і наводять лад у голові. Кравіц впевнений, що спорт допомагає творчості.

Йому вторить і зірка Голлівуду, а раніше популярний рестлер Дейв Батіста. Володар атлетичного статури у 52 роки розповідав журналістам, що тренується більше для ясного розуму, ніж потужних біцепсів. На дозвіллі зверніть увагу, як під час хорошого тренування або відразу після починають приходити цікаві та продуктивні думки. Це реально працює!

Зробіть ревізію холодильника!

Чарівної таблетки не існує і без зусиль виглядати добре в зрілому віці не вийде. На жаль! | Фото: gamemag.ru

Всі герої цієї статті в один голос заявляли в пресі, що з віком переглянули свій раціон. Ленні Кравіц вдарився в сироїдіння, Батіста скоротив кількість м’яса в раціоні. А Грілло просто став більш розбірливим у своєму харчуванні. І це мудре рішення. З роками в нашому організмі відбуваються зміни і перетворювати шлунок в помийницю, що сходить з рук в молодості, не можна. Дивіться на це не як на епоху вічних обмежень, а як на період життя, коли ви можете дійсно стати тим, що ви їсте. І це буде виключно здоров’я і чистота.

Варто напружитися, щоб повернути час назад? Я думаю, що так! | Колаж: windowssearch-exp.com

Запам’ятайте, що вік – це лише цифри в паспорті. Практично всі, хто перебувають у відмінній формі і задоволені життям в зрілі роки, як один кажуть, що все залежить від внутрішнього стану і постійної роботи над собою.

Я розумію, що говорити про це в 30 років простіше, ніж 80. Але вдалі приклади людей, про яких я сьогодні написав і ще сотні інших прикладів (і це тільки серед відомих людей!) підтверджують, що ми мислимо в правильну сторону.

Будьте здорові!

Related posts

Leave a Comment