Рослини

5 найбільш популярних кімнатних рослин, за моїми спостереженнями.

А вам цікаво які кімнатні рослини найчастіше купують?

Відвідуючи садові центри мені мимоволі доводиться спостерігати чим найбільше цікавляться покупці.

Мій рейтинг складений на основі моїх особистих спостережень в моєму регіоні (СПб)

Найчастіше покупці цікавляться красивоцветущими рослинами і природно свій погляд звертають на ефектно квітучі, а це звичайно орхідеї.

Орхідеї.

Рослина схожа палички виручалочки. Не знаєш які квіти подарувати? Бери орхідею! Красиве і тривале цвітіння. Величезний вибір і ненав’язливий забарвлення квітів привертають увагу покупців.

найбільш популярна серед орхідей

Зараз частіше стали звертати увагу і на інші види орхідей, але так як ціни на них на порядок вище, то і попит трохи кульгає.

Пеларгонія.

Великим попитом користується та й не дивно, квітка просто шикарний коли цвіте величезною шапкою. Різноманітність забарвлень, невибагливість і невелика ціна додають йому популярності.

Троянда.

Як не дивно , але квітуча кімнатна троянда користується великим попитом. Ціни на це рослина прийнятні, вибір завжди великий. Забарвлення на будь-який смак. Звичка дарувати троянди очевидно грає важливу роль при виборі цього квіточки.

Антуріум.

В магазині це рослина завжди виділяється яскраво червоною плямою , не дивно що ця екзотична рослина так вабить погляди до себе коханому.

У продажу часто бувають і інші забарвлення антуріума, але червоний в пріоритеті.

Сукуленти.

На ці рослини у нас в Пітері пристойний попит. Асортимент рослин постійно змінюється і покупці поповнюють свої колекції не дивлячись на ціни, а вони треба визнати не маленькі.

Рейтинг популярності не постійний та змінюється в залежності від сезону . На сьогоднішній день він виглядає так. Цілком можливо, що завтра все зміниться і в пріоритеті будуть зовсім інші квіти.

Я представила вам рослини які на мій погляд користуються найбільшим попитом.але це моя особиста думка.

Свою думку можна висловлювати у коментарях!

Дякую за приділену увагу!

Related posts

Leave a Comment